HİKAYEMİZ

 

Koleksiyon; sabır, disiplin ve tutku ile bir araya gelen sanat... Benim Koleksiyonum, tüm bu disiplinlerden kazandığı makro bakış açısıyla koleksiyonların tarihi, değeri, benzersiz oluşu ve üretim bilgisi gibi pek çok yönetim faktörü ile profesyonelce kurulan Türkiye’nin İlk Yeni Nesil Koleksiyoner Sitesidir.

 

90’lı yıllarda başlayan koleksiyon tutkusunu bugün profesyonel  hayata  taşıyarak Türkiye’de ki koleksiyon yönetimini kurumsallaştırmayı hedefleyen koleksiyoner kurucumuz Benim Koleksiyonum’u 2020 yılı itibariyle tüm koleksiyon ve sanat severlerin kullanımına açtı. Koleksiyon sanatının içinden gelmenin verdiği avantajla koleksiyonerlerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, ürün portföyünü geliştirmektedir.

 

Hizmet kalitesini her zaman bir adım daha öteye taşımayı hedefleyen ve geliştirmelerine bu doğrultuda devam eden Benim Koleksiyonum, koleksiyon sanatıyla ilgilenen tüm müşterilerine en iyi kalite ve süreklilikle hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Benim Koleksiyonum, satış öncesi ve satış sonrası hizmet ile müşteri memnuniyetini de her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR