Para Puan Nedir?

1. Para Puan, yalnızca www.benimkoleksiyonum.com üyelerinin yararlanabildiği özel bir kampanyadır. Alışveriş yaptığınız ürünlere yorum yapıp para puan kazanabilirsiniz. Ürünler hakkındaki tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilir, kazandığınız para puanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

2. KDV dahil 200 TL ve üzeri yaptığınız alışverişlerde satın aldığınız ürüne yapacağınız yorum sonrasında hesabınızda para puan birikmeye başlar.

3. Kazandığınız her 1 Para Puan 1 TL değerindedir.

4. Biriken puanlar en fazla 20 TL olduğunda hediye çekine dönüştürülebilir.

5. Ayrıca arkadaşınızı davet ederek de para puan kazanabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk alışverişinde hem siz hem arkadaşınız para puan kazanırsınız.

Para Puanımı Nasıl Kullanırım?

1. Para puanlarınızı Üye girişi yaparak, Hesabım-Para Puanlarım sayfası üzerinden hediye çekine dönüştürmeniz gerekmektedir.

2. Dönüştürme işlemi ile birlikte size bir hediye çeki kodu verilecektir. Bu indirim koduna istediğiniz zaman Hesabım-Hediye Çeklerim alanından ulaşabilirsiniz.

3. Bu kodu sepet adımındaki 'Hediye Çekleri' alanına ekleyerek dönüştürdüğünüz Para Puanınızın TL karşılığındaki değeri kadar indirimden yararlanabilirsiniz.


Ek Bilgi

* Para puan indirimi yararlanılarak yapılan alışverişlerin iadesinde para puanlar geri yüklenmezler.

*Hatırlatma! Kullanılmayan Para Puanlar 31 Aralık 23:59'da sıfırlanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR